Łebieńska Huta. Bus uderzył w drzewo

wtorek, 19 lipca 2016 r., 12:06
fot. AL

Kierujący busem trafił do szpitala po tym, jak kierowany przez niego pojazd uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej w miejscowości Łebieńska Huta na granicy powiatów kartuskiego i wejherowskiego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wciąż są przedmiotem ustaleń policji. Póki co wiadomo tylko tyle, że w zajściu brały udział dwa pojazdy: osobowy ford i VW T4. Ten ostatni jazdę zakończył na przydrożnym drzewie. Kierującego volkswagenem w wyniku doznanych obrażeń przetransportowano do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział OSP Pomieczyno, JRG Kartuzy, OSP Łebno, OSP Szemud oraz JRG Wejherowo.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.