Sierakowice. Oplem przebił murowane ogrodzenie - 19-letni kierowca pijany

niedziela, 24 lipca 2016 r., 17:44
fot. AL

Kierujący samochodem 19-latek trafił do szpitala, po tym jak kierowany przez niego opel wypadł z drogi i uderzył w murowane ogrodzenie. Do zdarzenia doszło w niedziele tuż po godzinie 16. w Sierakowicach na ulicy ks. Bernarda Sychty. Nastolatek był pijany. Wydmuchał dwa promile alkoholu!

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Z relacji świadków wynika za to, że nastolatek najpewniej w wyniku nadmiernej prędkości po wybiciu się na progu zwalniającym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie prowadzony przez niego pojazd z impetem uderzył w murowane ogrodzenie. Wpływ na zdarzenie mógł mieć też fakt, że 19-latek był pijany. Wydmuchał dwa promile alkoholu!

W wyniku zajścia poszkodowany został 19-letni kierujący oplem.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sierakowice oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.