Połęczyno. Volkswagen uderzył w drzewo - jedna osoba ranna

czwartek, 28 lipca 2016 r., 00:51
fot. MSz

26-letnia kobieta w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR do szpitala po tym, jak kierowany przez nią pojazd uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło w środę tuż przed godziną 23. na drodze wojewódzkiej nr 224 w Połęczynie (gmina Somonino).

- Kierująca VW Polo jadąc od Egiertowa w kierunku Nowej Karczmy z ustalanych obecnie przyczyn zjechała na pobocze, gdzie lewym bokiem uderzyła w drzewo. 26-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego nieprzytomna, w ciężkim stanie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do szpitala - informuje rzecznik kartuskiej policji, Jarosława Krefta.

W akcji wzięła udział JRG Kartuzy, JRG Kościerzyna, OSP Hopowo, OSP Egiertowo, OSP Goręczyno, OSP Somonino, OSP Kłobuczyno, zespół ratownictwa medycznego, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz policja.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.