Borowiec. 11-latek spadł z quada - trafił do szpitala

czwartek, 28 lipca 2016 r., 13:03
fot. archiwum

Do zdarzenia doszło przed godziną 13. Dwóch chłopców w wieku 12 i 11 lat bez zgody rodziców jeździło quadem. W pewnym momencie 11-latek spadł. Trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Informację o zdarzeniu kartuska policja otrzymała od dyspozytora pogotowia ratunkowego.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że dwaj chłopcy w wieku 12 i 11 lat bez zgody rodziców jeździli quadem bocznymi drogami. W pewnym momencie podczas jazdy, 11-lat chciał przejść z tyłu pojazdu do przodu i spadł. Chłopiec doznał ogólnych potłuczeń ciała i został przetransportowany do szpitala - informuje rzecznik kartuskiej policji, Jarosława Krefta.

Chłopiec nie odniósł poważniejszych obrażeń.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.