Sierakowice. Noc pod Gwiazdami z Natalią Szroeder i Farbą

sobota, 6 sierpnia 2016 r., 23:39
fot. MSz

W sobotę Sierakowice bawiły się w czasie corocznej "Nocy pod gwiazdami". Zaproszenie Natalii Szroeder jako gwiazdy wieczoru okazało się strzałem w dziesiątkę. Pomimo niesprzyjającej pogody pod sceną zgromadziło się sporo osób.

Kaszubska Noc pod Gwiazdami jest stałym punktem w kalendarzu sezonowych imprez powiatu kartuskiego. W tym roku odbyła się ona na sierakowickim amfiteatrze już po raz dwudziesty czwarty, przez co jest jednym z najstarszych tego typu przedsięwzięć w regionie.

Na scenie najpierw pojawił się zespół W.I.S.T, następnie koncert dała rockowa formacja Target z Gdyni. Dodatkową atrakcją imprezy był także szósty już Zlot Pojazdów PRL, na którym kolekcjonerzy wystawili kilkadziesiąt motocykli i samochodów z ubiegłej epoki - zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Uczestnikom zlotu wręczono także nagrody za udział w różnych konkurencjach.

W dalszej kolejności na deskach amfiteatru w Sierakowicach zagrał zespół Farba. Po jego występie przyszedł czas na gwiazdę wieczoru - Natalię Szroeder. Na sam koniec tegorocznej Nocy pod Gwiazdami zaplanowano występ grupy Faster oraz zabawę z didżejami Happy oraz Gaga.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.