Ręboszewo. Ogień doszczętnie strawił domek letniskowy

poniedziałek, 8 sierpnia 2016 r., 14:39
fot. MSz

W poniedziałkowe popołudnie strażacy interweniowali przy pożarze domku letniskowego w Ręboszewie (gmina Kartuzy). Ogień strawił budynek niemal doszczętnie.

Zgłoszenie o pożarze straż pożarna otrzymała w poniedziałek około godziny 13. Ogień objął praktycznie cały budynek. Pomimo szybkiej akcji strażaków obiekt spłonął niemal doszczętnie. Na chwilę obecną przyczyny pożaru nie są znane.

Z relacji świadków wynika, że domek letniskowy był wynajmowany przez przez dwie rodziny turystów, które opuściły go jeszcze przed godziną 12., a właścicielki budynku nie było na miejscu zdarzenia.

W akcji wzięła udział JRG Kartuzy, OSP Brodnica Górna, OSP Zawory oraz OSP Chmielno.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.