Niestępowo. Tragiczny wypadek w ubojni drobiu - nie żyje 42-latka

wtorek, 9 sierpnia 2016 r., 22:06
fot. archiwum

We wtorek w Niestępowie (gmina Żukowo) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Podczas pracy zginęła tam kobieta.

Do tragedii doszło przed godziną 12. Jak informuje dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, 42-letnia kobieta, zginęła pracując na terenie jednej z ubojni drobiu w Niestępowie. Do tragedii doszło podczas pracy przy taśmie.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, lekarz medycyny sądowej oraz inspektor Państwowej Inspekcji Pracy.

- Z tych czynności, które wykonano na miejscu, wynika, że doszło do wypadku. Zabezpieczono szereg dowodów, w tym między innymi monitoring, który obrazuje dokładnie okoliczności przebiegu wypadku. Ofiarą jest obywatelka Ukrainy. Prokurator zarządził badanie sekcyjne - informuje Prokurator Rejonowy w Kartuzach, Marek Kopczyński.

Szczegółowe okoliczności wypadku wciąż są przedmiotem ustaleń śledczych.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.