Motocyklista ranny w wypadku, chciał ominąć sarnę

czwartek, 11 sierpnia 2016 r., 10:31
fot. archiwum

Do szpitala trafił mężczyzna, który uległ wypadkowi w środowe popołudnie w Węsiorach. Chcąc ominąć sarnę, która pojawiła się na drodze motocyklista wjechał do rowu.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 14 w Węsiorach. 38-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego poruszał się motocyklem suzuki. Jechał w kierunku Klukowej Huty.

- Z tego, co mówił poszkodowany wynika, że na drogę wbiegła sarna. Nie chcąc w nią uderzyć, mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu - informuje Magdalena Formela, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

38-latek doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Był trzeźwy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.