Disco pod Gwiazdami - drugi dzień imprezy z międzynarodowymi artystami

sobota, 13 sierpnia 2016 r., 20:49
fot. MD-Z

W sobotni wieczór w Stężycy królowała muzyka taneczna i świetna zabawa. Drugi dzień największej imprezy tego lata - Disco pod Gwiazdami upłynął pod znakiem koncertów międzynarodowych artystów, którzy przenieśli publiczność w szalone lata 90. kiedy królował nurt euro dance.

W piątek w stężyckim amfiteatrze wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej oraz zespół Boys, który świętował jubileusz 25-lecia pracy scenicznej. Relację z pierwszego dnia imprezy można znaleźć tutaj.

Sobotnie koncerty zdominowały występy zagranicznych gwiazd. W rozkładzie jazdy tego dnia znalazły się takie sławy jak - LayZee aka Mr. President, Velvet, Francesco Napoli, Corona, Amna, Eruption, Fly Project, Masters, Happy End, Capitan Hollywood Project i Nowator.

Impreza transmitowana była na żywo przez telewizję Polsat.

MD-Z, AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.