Jubileusz 50-lecia "Mechanika" - prezentujemy kolejne archiwalne zdjęcia

wtorek, 16 sierpnia 2016 r., 15:36
fot. nadesłane/Andrzej Płotka

Już tylko miesiąc pozostał do wielkiego jubileuszu Zespołu Szkół Technicznych im. Floriana Ceynowy w Kartuzach. 16 września "Mechanik" świętować będzie 50 urodziny. Z tej okazji przedstawiamy kolejną część archiwalnych zdjęć z życia szkoły.

W prezentowanej galerii publikujemy zdjęcia wykonane w latach 1972 - 1977 przez Andrzeja Płotkę. Fotografie przedstawiają młodzież nie tylko podczas zajęć szkolnych i akademii, ale również na rajdach i wycieczkach. Pan Andrzej Płotka uczęszczał do klasy, której wychowawcą klasy był Tadeusz Dudziuk. Prowadził szkolne koło fotograficzne.

Zachęcamy do przejrzenia pierwszej i drugiej części archiwalnych zdjęć.

Kolejną galerię opublikujemy za tydzień.

Zapraszamy wszystkich byłych uczniów i pracowników szkoły do podzielenia się swoimi wspomnieniami i nadsyłania zdjęć. Zdjęcia można przesyłać e-mailem na adres - redakcja@kartuzy.info. Czekamy do 21 sierpnia.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.