Przodkowo. Czołowe zderzenie dwóch pojazdów - trzy osoby w szpitalu

niedziela, 21 sierpnia 2016 r., 20:23
fot. AL

Trzy młode osoby zostały przetransportowane do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło niedzielnym wieczorem w Przodkowie. Czołowo zderzył się tam VW z Land Roverem.

Zgłoszenie o wypadku służby ratunkowe otrzymały tuż po godzinie 19.

- Kierujący golfem 18-latek prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z Land Roverem, którym kierował 45-latek - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek wypadku do szpitala przetransportowano trzy młode osoby podróżujące volkswagenem - kierowcę oraz dwie osiemnastoletnie pasażerki golfa.

W akcji ratowniczej wzięli udział OSP Przodkowo, JRG Kartuzy oraz zespoły ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.