Kamela. 23-latek miał przy sobie marihuanę i amfetaminę

poniedziałek, 22 sierpnia 2016 r., 11:54
fot. archiwum

Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi 23-latkowi z powiatu gdańskiego zatrzymanemu przez policję w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna miał przy sobie amfetaminę i marihuanę.

Do zdarzenia doszło w Kameli. Policjanci skontrolowali osobowego forda, który zaparkowano na poboczu. Wewnątrz znajdowało się dwóch młodych mężczyzn.

- Nerwowe zachowanie pasażera w czasie kontroli od razu wzbudziło podejrzenia u policjantów. Podczas kontroli w kieszeni spodni 23-latka funkcjonariusze ujawnili zawiniątko z zielonym suszem. Dodatkowo policjanci znaleźli przy nim woreczek z białym proszkiem - informuje Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach.

Badanie potwierdziło, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. W niedzielę śledczy przedstawili mu zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.