Sierakowice. Był pijany, wtargnął pod samochód

poniedziałek, 22 sierpnia 2016 r., 12:23
fot. archiwum

Do szpitala trafił 22-latek, który wtargnął na jezdnię prosto pod koła samochodu. Jak się okazało miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór, około godz. 19.45 na ul. Słupskiej w Sierakowicach.

- 22-letni mężczyzna wtargnął na jezdnię wprost pod koła prawidłowo poruszającego się mini coopera, który jechał od strony Puzdrowa. Kierowała nim 19-letnia kobieta - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Pieszy trafił do szpitala z urazem głowy i ogólnymi potłuczeniami ciała. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.