Podziękowanie za udział w pogrzebie śp. Jadwigi Dejk z Łapalic

wtorek, 23 sierpnia 2016 r., 13:34
fot. nadesłane

16 sierpnia 2016 r. do Domu Ojca na wieczny spoczynek udała się śp. Jadwiga Dejk z Łapalic. Rodzina składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach różańcowych i ceremonii pogrzebowej.

"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"

Składamy wyrazy wdzięczności rodzinie, bliskim, sąsiadom, przyjaciołom, księżom z parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Chmielnie i wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości. Dziękujemy za udział w nabożeństwach różańcowych, w mszy świętej i ceremonii pogrzebowej naszej ukochanej Mamy i Babci.

Rodzina

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.