Fundacja PCPAiR zaprasza na bezpłatne zajęcia - trwają zapisy

środa, 24 sierpnia 2016 r., 10:04
fot. archiwum

Fundacja Pomorskie Centrum Pomocy Alkoholikom i ich Rodzinom po wakacyjnej przerwie będzie kontynuować cykl warsztatów i zajęć dla dzieci oraz młodzieży. Na chętnych czekają m.in. bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, gry na gitarze, warsztaty modelarskie.

Przypomnijmy, że w siedzibie fundacji można też skozrystać z bezpłatnych porad prawnych i konsultacji z psychologiem. Szczegóły można znaleźć tutaj.

Sekcja nauki języka angielskiego zostanie podzielona na trzy grupy - dla dzieci z klas I-III, uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej i młodzież gimnazjalną.

Zajęcia z gry na gitarze również odbywać się będą z podziałem na grupy. Lekcje są skierowane do dzieci od lat 10, które dotąd na gitarze nie grały i nie umieją. Uczestnicy jednak muszą posiadać własne gitary.

Wśród propozycji zajęć w fundacji są także warsztaty modelarskie dla młodzieży, a dla najmłodszych pomoc w nauce i odrabianiu lekcji.

PCPAiIR przygotował też ofertę zajęć dla dorosłych. Ci mogą uczestniczyć w warsztatach komputerowych w przyjaznej atmosferze.

Dokładny harmonogram zostanie ustalony w połowie września. Nabór trwa zaś od 22 sierpnia do 11 września. Szczegółowych informacji udziela Magdalena Borkowska pod nr. tel. 539 001 600.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.