Zawody XCROSS MTB - impreza dla całej rodziny. Zgłoś się - trwają zapisy

czwartek, 25 sierpnia 2016 r., 10:48
fot. archiwum

Już 17 września w Żukowie odbędzie się wielka impreza dla miłośników dwóch kółek. Zawody rowerowe Xcross MTB to wydarzenie, w którym wziąć może udział cała rodzina. Na uczestników czekają dystanse od 10 do 25 kilometrów na ciekawych trasach.

Promowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji, wychowanie dzieci i młodzieży poprzez sport, dając im możliwość udziału w imprezie, promocja miejscowości i szlaków turystycznych w najciekawszych zakątkach powiatu kartuskiego oraz popularyzacja kolarstwa MTB i turystyki rowerowej w gminie Żukowo - takie cele stawiają sobie organizatorzy zawodów Xcross MTB w Żukowie.

17 września w Parku nad Jeziorkiem spotkają się miłośnicy aktywnego wypoczynku na dwóch kółkach. Zawody przeznaczone są dla wszystkich chętnych, mogą w nich brać udział całe rodziny.

Rywalizacja odbywa się na dwóch dystansach - Family o długości 10 km i Xcross o długości 25 km. Na wszystkich uczestników czekać będą pamiątkowe medale.

Zapisy na zawody już się rozpoczęły i odbywają się drogą elektroniczną. Chętni mogą zapisać się tutaj.

Regulamin imprezy znaleźć można na facebook'owym profilu wydarzenia.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.