Policja poszukuje Zdzisława Cymana. Wybrał się na grzyby i zaginął

piątek, 26 sierpnia 2016 r., 14:21
fot. nadesłane/KPP Kartuzy

Policjanci z Kartuz poszukują 41-letniego Zdzisława Cyman. Mężczyznę ostatni raz widziano w czwartek, 25 sierpnia w miejscowości Amalka. Mundurowi proszą o pomoc w jego odnalezieniu.

25 sierpnia br. Zdzisław Cyman wyszedł z domu około godz. 14.30. Wybrał się na grzyby w okolice miejscowości Amalka, w stronę Mściszewic. Mężczyzna nie wrócił do domu i dotąd nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W chwili zaginięcia ubrany był w ciemna bluzę z kapturem, jeansy koloru niebieskiego, buty sportowe, posiadał przy sobie ciemny plecak. Rysopis: wiek 41 lat, wzrostu około 174cm, waga około 74 kg, włosy ciemnoblond, krótko ostrzyżony.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu osoby zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach nr tel. 58 685-22-22 lub nr 997.

Oprac. MD-Z
info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.