Rębiechowo. Mężczyzna spadł z wieży radarowej - jest nieprzytomny

piątek, 26 sierpnia 2016 r., 15:31
fot. archiwum

56-letni mężczyzna w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala, po tym jak spadł z wieży radarowej nieopodal lotniska w Rębiechowie. Obecnie trwają czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Informację o wypadku przy wieży radarowej w sąsiedztwie lotniska w Rębiechowie kartuska policja otrzymała w czwartek około godziny 16.40.

- Przejeżdżający tamtędy mężczyzna zauważył spadającego z wieży mężczyznę. Natychmiast zawiadomił służby ratunkowe. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że poszkodowany mężczyzna to 56-letni pracownik lotniska. W stanie ciężkim został on śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowany do szpitala w Gdańsku. Jest nieprzytomny - informuje rzecznik kartuskiej policji, Jarosława Krefta.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wciąż są przedmiotem ustaleń śledczych. Póki co nie wiadomo więc, czy był to nieszczęśliwy wypadek czy celowe działanie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.