Kawle - Gowidlino. Motocyklem w drzewo - nie żyje 25-latek

sobota, 27 sierpnia 2016 r., 13:55
fot. AL

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotnie południe na trasie Kawle - Gowidlino. Jadący motocyklem 25-latek uderzył w drzewo. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się przywrócić mężczyźnie funkcji życiowych.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 12. Szczegółowe okoliczności, jak i przyczyna wypadku wciąż są przedmiotem ustaleń śledczych. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący yamahą 25-letni mieszkaniec gminy Sierakowice najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości, na prostym odcinku drogi jadąc w kierunku Gowidlina zjechał na prawe pobocze, a następnie z impetem uderzył w drzewo.

Przybyli na miejsce strażacy podjęli akcję reanimacyjną. Mimo to 25-latek zmarł.

W akcji ratowniczej wzięli udział OSP Sierakowice, OSP Gowidlino, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Droga na odcinku, na którym doszło do wypadku, przez ponad cztery godziny była zablokowana.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.