Przyjaźń. 10-latek potrącony przez samochód

poniedziałek, 29 sierpnia 2016 r., 10:54
fot. archiwum

W piątkowe popołudnie 25-latek kierujący oplem potrącił na przejściu dla pieszych 10-letniego chłopca. Dziecko trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 17.30, na ul. Łapińskiej w Przyjaźni.

- Kierujący pojazdem marki opel 25-latek, jechał od strony Przyjaźni w kierunku Łapina. Potrącił prawidłowo idącego po przejściu dla pieszych 10-latka - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku zdarzenia chłopiec został przetransportowany do szpitala. Doznał ogólnych obrażeń ciała. Kierujący był trzeźwy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.