Jubileusz 50-lecia ZST w Kartuzach - piąta część galerii archiwalnych zdjęć

poniedziałek, 29 sierpnia 2016 r., 14:40
fot. nadesłane/Waldemar Plicht

Prezentujemy ostatnią część naszego cyklu z archiwalnymi zdjęciami z Zespołu Szkół Technicznych w Kartuzach. Tym razem w galerii zobaczyć można będzie zdjęcia nadesłane przez szkołę oraz jednego z byłych uczniów - Waldemara Plicht.

1 września 1966 rozbrzmiał pierwszy dzwonek w nowo powstałym Technikum Mechanicznym i Zasadniczej Szkole Zawodowej Nr 2 w Kartuzach. Dziś Zespół Szkół Technicznych im. Floriana Ceynowy przygotowuje się do świętowania jubileuszu swojego 50-lecia. W związku z obchodami przez ostatnie tygodnie publikowaliśmy cykl archiwalnych fotografii które udostępniła nam szkoła, a także dawni absolwenci, nauczyciele bądź ich rodziny.

Przypomnijmy, że szkoła swój jubileusz obchodzić będzie 16 września. Uroczystości rozpoczną się od mszy św. pod przewodnictwem bpa Ryszarda Kasyny. W ramach obchodów zaplanowano też uroczystą akademię w szkole oraz Bal Absolwenta. Prócz tego, 9 września ZST planuje zorganizować bieg ulicami Kartuz.

Zachęcamy do zapoznania się się z pierwszą, drugą i trzecią oraz czwartą częścią cyklu galerii archiwalnych zdjęć.

Dziękujemy wszystkim, którzy podzielili się z nami swoimi wspomnieniami i przynieśli bądź przesłali do naszej redakcji zdjęcia.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.