Rębiechowo. Nie żyje mężczyzna, który w piątek spadł z wieży

wtorek, 30 sierpnia 2016 r., 10:29
fot. archiwum

Zmarł 56-letni pracownik lotniska, który w czwartek po południu spadł z wieży radarowej. Sprawę jego śmierci wyjaśni prokuratura.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w czwartek w pobliżu lotniska w Rebiechowie. Mężczyzna spadł z wieży i śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Gdańsku. Policja w poniedziałek otrzymała informację, że zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

- Na chwilę obecną nie wiemy, czy był to nieszczęśliwy wypadek. Nie możemy wykluczyć żadnego z wariantów. Postępowanie wyjaśni, co tam rzeczywiście się stało - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Śledztwo w tej sprawie będzie prowadziła Prokuratura Rejonowa w Kartuzach.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.