Małkowo. Piknik Rodzinny po raz dziewiąty

wtorek, 30 sierpnia 2016 r., 23:55
fot. nadesłane

W minioną niedzielę po raz kolejny sołtys, Rada Sołecka i miejscowe KGW zaprosili wszystkich chętnych mieszkańców sołectwa na wspólną zabawę. Najwięcej powodów do zadowolenia miały dzieci, dla których przygotowano mnóstwo atrakcji, w tym konkursy z nagrodami. Panie z KGW upichciły smakowite jedzenie. Nie zabrakło też okazji do tańca. Wspólna zabawa trwała do północy.

Najmłodsi mogli skorzystać z malowania twarzy, kreatywnych zajęć plastycznych oraz wziąć udział w konkursach takich jak np.: podbijanie balonika na czas, bieg w workach, skok z balonikiem oraz wspólny konkurs z rodzicem - robienie mumii na czas.

Dla dorosłych również nie zabrakło konkursów. Panowie bardzo ambitnie podeszli do konkursu przeciągania liny, a panie m. in.: obierały ziemniaki na czas. W odwiecznej walce płci przeprowadzono konkurencję "jazdy na nartach czwórkami" na czas. Niestety wygrali panowie, ale tylko dlatego, że podpatrzyli taktykę od pań.

Bardzo dużym powodzeniem cieszyła się fotobudka, w której można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie w śmiesznym nakryciu głowy.

Panie z KGW zadbały o pyszną kuchnię domową. Były ciasta, sałatki, chleb ze smalcem, bigos oraz kiełbaski. Wszystkie atrakcje dla dzieci były za darmo, a biorący udział w konkursach nie odeszli bez nagrody.

W tym roku pogoda nareszcie nam dopisała, a ci którym upał dał się we znaki, mogli się schłodzić w kurtynie wodnej.

W godzinach wieczornych do tańca przygrywał zespół. Wspólna zabawa trwała do północy.

Podczas niedzielnej rodzinnej imprezy zbierano nakrętki dla Milenki.

Piknik przygotował sołtys, Rada Sołecka oraz KGW.

nadesłane/Lucyna Pakura, przew. KGW Małkowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.