Sierakowice. BMW zderzyło się z dostawczym mercedesem

środa, 31 sierpnia 2016 r., 22:11
fot. AL

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się środowe zdarzenie, do którego doszło w Sierakowicach. BMW uderzyło tam w dostawczego mercedesa.

Do zdarzenia doszło około godziny 19.40 na ulicy Mirachowskiej. Jak wynika z relacji świadków, kierujący mercedesem wraz z przyczepą wyjeżdżał z posesji na drogę głowną. W tym czasie od Sierakowic w kierunku Paczewa najpewniej z nadmierną prędkością jechało BMW, którego kierujący rozpoczął hamowanie, ale mimo to zderzył się mercedesem.

Szczęśliwie żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń.

W akcji ratowniczej wzięli udział OSP Sierakowice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.