24-latek w rękach policji. Miał w domu amfetaminę, marihuanę, extasy

czwartek, 1 września 2016 r., 12:08
fot. internet/KPP Kartuzy

Kilka rodzajów środków odurzających znalazła policja w domu 24-letniego mężczyzny. Oprócz narkotyków posiadał elektroniczne wagi oraz ponad dziewięć tysięcy złotych w gotówce. Trafił w ręce policji. Funkcjonariusze ustalą czy handlował nimi na większą skalę.

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, natrafili na trop mężczyzny, który mógł posiadać środki odurzające.

Policjanci objęli miejsce pobytu podejrzanego obserwacją, następnie szczegółowo przeszukali dom, w którym mieszka.

W pomieszczeniu gospodarczym ujawnili różnego rodzaju środki odurzające min. amfetaminę marihuanę, extasy oraz sterydy. Dodatkowo operacyjni zabezpieczyli wagę elektroniczną, służącą prawdopodobnie do porcjowania narkotyków oraz pieniądze w kwocie ponad dziewięciu tysięcy złotych.

24-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone substancje zostały przekazane technikowi kryminalistycznemu, do dalszych badań. Po zgromadzeniu materiału dowodowego, mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania narkotyków za grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Śledczy ustalają skąd zatrzymany miał narkotyki i czy handlował nimi na większą skalę.

MD-Z
info: KPP Kartuzy


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.