Sitno. Ogień strawił wnętrze domku letniskowego

środa, 7 września 2016 r., 12:37
fot. internet/OSP Dzierżążno

W środowy poranek strażacy interweniowali przy pożarze domku letniskowego domku letniskowego w Sitnie (gmina Kartuzy). Ze wstępnej wyceny wynika, że straty wyniosły 360.000 zł.

Zgłoszenie o pożarze kartuska straż pożarna otrzymała w środę o godzinie 6.58. Na miejsce zdarzenia skierowano funkcjonariuszy z Kartuz oraz ochotników z Dzierżążna oraz Żukowa.

Jak informuje Fryderyk Mach, zastępca komendanta KP PSP w Kartuzach, powierzchnia pożaru obejmowała 54 m2, spaleniu uległo całe wnętrze domku wraz z wyposażeniem, a w tym sprzętem RTV i AGD. Straty wyceniono na 360.000 zł

Działania na miejscu trwały ponad trzy godziny, oprócz druhów na miejscu obecna była także policja i pogotowie energetyczne.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.