Borcz. Zderzenie dwóch samochodów na K20 - kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia

piątek, 9 września 2016 r., 16:56
fot. MSz

Jedna osoba została poszkodowana na skutek wypadku, do którego doszło w Borczu. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 20 w Borczu (gmina Somonino) służby ratunkowe otrzymały w piątek o godzinie 14.49.

- Kierująca Audi kobieta zatrzymała się gdyż jeden z pojazdów poprzedzających chciał zjechać w boczną drogę, niestety kierujący VW Polo najechał na tył tegoż Audi - relacjonują druhowie z OSP Hopowo.

Na skutek obrażeń odniesionych w zdarzeniu do szpitala przetransportowano pasażera Volkswagena, natomiast kierowca tego pojazdu zbiegł z miejsca zdarzenia.

Ruch na miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

W akcji wzięła udział JRG Kartuzy, OSP Hopowo, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.