Kamela. Renault dachowało - kierowca nietrzeźwy

sobota, 10 września 2016 r., 14:50
fot. MSz

W sobotnie popołudnie w Kameli (gmina Somonino) samochód osobowy marki Renault dachował. Jak się okazało, jego kierowca był pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 13. w miejscowości Kamela. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Renault Megane jadące od strony Egiertowa w kierunku Przywidza z niewyjaśnionych dotąd przyczyn wypadło z drogi, po czym dachowało.

Jak informuje rzecznik kartuskiej policji, Jarosława Krefta, kierowca Renault w trakcie zdarzenia znajdował się on pod wpływem alkoholu. Odmówił on także udzielenia pomocy medycznej

W akcji wzięła udział JRG Kartuzy, OSP Hopowo, OSP Kamela, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.