Promocja w sklepach Parkiet Stark - zdobądź bon o wartości 500 zł!

niedziela, 11 września 2016 r., 17:03
fot. nadesłane

Od poniedziałku na klientów firmy Parkiet Stark czeka wyjątkowa promocja - za każde wydane 3.000 zł można otrzymać bon o wartości 500 zł do wydania w sklepach w Kartuzach i Miszewie.

Parkiet Stark to rodzinna firma, która swoje doświadczenia w branży zbiera od 1989 roku. Od tego czasu zajmuje się usługami oraz handlem w zakresie podłóg, drzwi, chemii, materiałów ściernych oraz pozostałego asortymentu dla stolarni. Swoim klientom oferuje pomoc doświadczonych pracowników, zarówno w zakresie doradztwa, jak i wykonywanych usług montażowych.

W ofercie sklepów Parkiet Stark znajdziemy między innymi: szeroki wachlarz podłóg drewnianych (podłogi warstwowe, lite, surowe; różne formaty: deska, klepka), podłogi laminowane i winylowe w różnym przedziale cenowym, tarasy kompozytowe oraz drewniane, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, chemię, artykuły stolarskie, elektronarzędzia Festool, oleje OSMO do drewna, lakiery i bejce wloskiej firmy Kemichal, a także farby, oleje i impregnaty marki Tikkurila.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów Parkiet Stark przygotował specjalną promocję. Obowiązuje ona od 12 do 19 września. Za każde 3.000 zł wydane w ich sklepach otrzymuje się bon o wartości 500 zł (do wykorzystania w sklepach Parkiet Stark). Można go wykorzystać na cały asortyment sklepów Parkiet Stark, oferta nie dotyczy jednak oferowanych przez firmę usług.

Ze szczegółową ofertą firmy Parkiet Stark zapoznać się można na jej stronie internetowej oraz na profilu facebookowym.

Parkiet Stark:

Oddział w Kartuzach:
Kartuzy, ul. Kochanowskiego 3B,
tel. 665 016 536
godziny otwarcia:
- poniedziałek-piątek 8-17
- sobota 8-14

Oddział w Miszewie
Miszewo, Galeria Miszewo, ul. Gdyńska 99
tel. 725 777 067
godziny otwarcia:
- poniedziałek-piątek 10-18
- sobota 10-15

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.