Banino. Potrącił rowerzystkę i uciekł z miejsca zdarzenia

poniedziałek, 12 września 2016 r., 10:55
fot. archiwum

26-letnia cyklistka została ranna w wypadku, do którego doszło w piątek rano w Baninie. Rowerzystkę potrącił nieznany pojazd, po czym oddalił się z miejsca wypadku.

Do zdarzenia doszło w piątek ok. godz. 9.15 na ul. Lotniczej w Baninie.

- Nieznany pojazd jadący w kierunku Rębiechowa nie zachował należytej ostrożności podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, w ul. Przemysłową. Uderzył w jadącą w tym samym kierunku na rowerze 26-latkę. Samochód oddalił się z miejsca zdarzenia - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Rowerzystka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.