Kosowo. Mężczyzna przygnieciony przez drzewo - nie żyje 77-latek

wtorek, 13 września 2016 r., 17:47
fot. archiwum

Do tragicznego wypadku doszło we wtorkowe popołudnie w lesie w Kosowie (gm. Przodkowo). 77-letni mężczyzna został przygnieciony tam przez drzewo. Niestety mimo podjętej akcji ratunkowej, nie udało się go uratować.

- Na miejscu zdarzenia wciąz trwają czynności wyjaśniające. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że mężczyzna w wieku 77 lat wyszedł rano do swojego lasu ciać drzewo. Rodzina zaniepokojona brakiem z nim kontaktu, wysłała do lasu wnuka, który znalazł dziadka przygniecionego przez drzewo - informuje rzecznik kartuskiej policji, Jarosława Krefta.

Na miejce wezwano zespół ratownictwa medycznego. Mimo podjętej reanimacji nie udało się jednak uratować 77-latka.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.