Dwa wypadki na drogach powiatu - w Kiełpinie i Baninie

czwartek, 15 września 2016 r., 12:18
fot. MD-Z

W czwartek przed południem doszło do dwóch wypadków na drogach powiatu kartuskiego. W wyniku zdarzenia w Kiełpinie do szpitala trafiła jedna osoba.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło po godz. 11 na skrzyżowaniu w Kiełpinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca toyotą 65-letnia kobieta wyjeżdżając z ul. Długiej na ul. Kartuską nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu od strony Somonina nissanowi, którym kierował 29-letni mężczyzna . Doszło do zderzenia, wskutek którego jedną osobę przewieziono do szpitala.

Kilkanaście minut później doszło do kolizji na ul. Lotniczej w Baninie. Tam również zderzyły się dwa pojazdy. Jak poinformowała Jarosława Krefta z KPP w Kartuzach, szczęśliwie nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.