Kosy. Zderzenie trzech samochodów na DW 228

niedziela, 25 września 2016 r., 20:46
fot. MSz

Szczęśliwie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń w wyniku kolizji, do której doszło w Kosach (gmina Kartuzy). Zderzyły się tam trzy samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 19., na drodze wojewódzkiej nr 228 w miejscowości Kosy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala policja, na chwilę obecną wiadomo jedynie, że z niewyjaśnionych dotąd przyczyn doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych - Mazdy 6, Peugeota 306 oraz Audi A4.

Po przebadaniu osób uczestniczących w kolizji okazało się, że stan żadnego z nich nie był na tyle poważny, aby wymagał hospitalizacji.

W akcji wzięła udział JRG Kartuzy, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.