Nie przepłacaj u konkurencji! Przenieś swój numer do Plusa!

U nas możesz mieć dużo taniej, jeśli masz telewizję w Cyfrowym Polsacie!

poniedziałek, 26 września 2016 r., 13:58
fot. nadesłane

Właśnie wróciłeś z wakacyjnych wojaży, za chwilę czekają cię kolejne wydatki na szkolną wyprawkę dla dziecka, więc szybko analizujesz jakie podjąć działania, by w prosty sposób zmienić przepłacanie na oszczędzanie. Choć wydaje się to skomplikowane, nie martw się! Podpowiadamy optymalne rozwiązanie, które nie zrujnuje domowego budżetu, a pozwoli zyskać liczne korzyści dla nowoczesnego domu. Co zrobić? To proste, dołącz do programu smartDOM! Połącz usługi telewizji, telefonii komórkowej i internetu i ciesz się ze zniżek!

Posiadasz telewizję satelitarną w Cyfrowym Polsacie z zobowiązaniem min. 49,90 zł a nie masz jeszcze telefonu w Plusie? Szybko przenieś swój numer, dzięki czemu co miesiąc będziesz mógł płacić o połowę mniej za abonament i to przez cały okres umowy. W ramach programu smartDOM możesz łączyć usługi takie jak telewizja, telefon, internet LTE i oszczędzać na każdej nowo dodanej. Właśnie z myślą o klientach Plusa i Cyfrowego Polsatu stworzono bardzo proste i intuicyjne zasady, które pozwolą jeszcze efektywnej zarządzać wydatkami na usługi telewizyjne i telekomunikacyjne. Program smartDOM to wymierne korzyści bez żadnych dodatkowych zobowiązań, sposób na kilkadziesiąt złotych oszczędności w ciągu miesiąca i nawet kilkaset w trakcie całego okresu trwania umowy z operatorem.

W ramach programu smartDOM Cyfrowego Polsatu i Plusa sam możesz skompletować wyjątkowo atrakcyjne zestawy usług w przystępnych cenach. My proponujemy ci dwa warianty oferty: z telefonem lub bez. Dla przykładu: w ofercie "JA+ 2x więcej GB - Tylko SIM" abonament za usługi telekomunikacyjne zamiast 49,99 zł wyniesie cię 25 zł miesięcznie, a w nim masz zagwarantowane rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 10 GB i 120 minut na rozmowy przychodzące i wychodzące w roamingu w UE oraz na rozmowy międzynarodowe do UE.

Jeśli interesuje cię umowa z telefonem w promocji "JA+ 2x więcej GB - Smartfon RATY" poza tańszymi usługami możesz zakupić nowoczesny smartfon już za 0 zł na start. Pamiętaj, to tylko propozycje. Więcej informacji o dostępnych taryfach i sprzęcie znajdziesz w regulaminach promocji w punktach sprzedaży Plusa oraz na stronie www.plus.pl.

A skoro przenosisz swój numer do Plusa, dodatkowo otrzymasz 3 miesiące abonamentu gratis!

Wstąp do najbliższego punktu sprzedaży Plusa lub Cyfrowego Polsatu i skorzystaj z najlepszej oferty usług zintegrowanych na rynku medialno-telekomunikacyjnym.

Zapraszamy: Żukowo, ul. Gdańska 42, ul. Gdyńska 24A.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.