Ostatni dzwonek żeby ocieplić dom przed zimą - wszystko, co potrzebne znajdziesz w Gołubiu

wtorek, 27 września 2016 r., 11:03
fot. archiwum/MSz

Skończyło się lato, a temperatury za oknem zaczęły robić się coraz niższe - warto pomyśleć o ociepleniu swojego domu. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze, które przeznaczamy na jego ogrzewanie. Z pomocą przychodzi firma Bracia Z z Gołubia - w jej asortymencie znajdziemy wszystkie materiały konieczne do przeprowadzenia takich prac, a także i całą masę innych artykułów w jesiennych, promocyjnych cenach.

Tegoroczne lato dobiegło już końca, a co za tym idzie nastały już chłodne, jesienne dni. Warunki pogodowe są jednak wciąż na tyle sprzyjające, aby docieplić swój dom przed zimą. Jest to inwestycja na lata, a warto pamiętać o tym, że zdecydowanie lepiej pieniądze przeznaczyć na ocieplenie i płacić niższe rachunki za ogrzewanie niż odwrotnie. Kolejną korzyścią jest poprawa wyglądu elewacji, zwiększenie wartości domu, zminimalizowanie hałasu docierającego do jego wnętrza oraz oczywiście ciepło, które jest tak cenne w jesienne i zimowe mroźne dni.

Wszystkie materiały konieczne do przeprowadzenia tego typu prac znajdziemy w siedzibie firmie Bracia Z w Gołubiu. Pośród nich znajdziemy między innymi styropian o grubości 10 cm w promocyjnej cenie 11,50 zł za m2. Ponadto możemy tam nabyć produkty firmy MajsterPol. Trwa promocja - ich ceny są niższe o 20 proc. w stosunku do cennika. Ponadto w ofercie marketu Bracia Z znajdziemy inne produkty tej firmy takie, jak grunty, zaprawy tynkarskie oraz farby elewacyjne. Na miejscu można też skorzystać z mieszalni farb i tynków. Korzystając z generatora umieszczonego na stronie można sprawdzić jak będzie wyglądać gotowa elewacja.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów Bracia Z wprowadzili do promocyjnej, jesiennej oferty także inne artykuły takie, jak: jesienne nawozy do trawy oraz iglaków, świeże kwiaty, lateksowe farby do wnętrz Śnieżka "Barwy Natury", farby akrylowe Dekoral, impregnaty do drewna "Altax", agregaty prądotwórcze o mocy 2,2 kW firmy Dedra, buty przystosowane do prac budowlanych, czy też cały asortyment chemii gospodarczej.

Ze wszystkimi aktualnymi informacjami z marketu Bracia Z możemy zapoznać się na jego facebookowym profilu. Na bieżąco pojawiają się tam wpisy dotyczące bieżących promocji oraz aktualnej oferty.

Bracia Z
ul. Sambora II 40
Gołubie
Tel: 722 069 346, 785 069 346, 58 351 30 32
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek od 6.00 do 18.00
sobota od 7.00 do 15.00

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.