W Sierakowicach wywróciła się ciężarówka, w Gołubiu dachował fiat

sobota, 1 października 2016 r., 16:41
fot. archiwum

W sobotnie popołudnie słuzby ratunkowe interweniowały przy dwóch zdarzeniach drogowych. Na trasie Gołubie - Stężyca dachował samochód osobowy. W Sierakowicach ciężarówka przewróciła się na jezdnię, uszkadzając przy tym VW Sharana.

Po godzinie 13. służby ratunkowe zostały wezwane do zdarzenia, do którego doszło na trasie Gołubie - Stężyca. Osobowy fiat, którym podróżowały trzy osoby, wypadł tam z drogi i dachował na poboczu. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Gołubie, OSP Stężyca, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Kilka minut później strażacy z OSP Sierakowice i JRG Kartuzy interweniowali w Sierakowicach na ulicy Mirachowskiej, gdzie samochód ciężarowy przewożący drewno przewrócił się na jezdnię, uszkodzając przy tym VW Sharana, którym podróżował obywatel Niemiec. Szczęśliwie żaden z uczestników nie odniósł obrażeń.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.