Chwaszczyno. Wypadek na ulicy Oliwskiej - jedna osoba ranna

wtorek, 4 października 2016 r., 09:33
fot. internet/ospchwaszczyno.pl

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zdarzenia, do którego doszło w Chwaszczynie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Zgłoszenie o wypadku na ulicy Oliwskiej w Chwaszczynie służby ratunkowe otrzymały w poniedziałek o godzinie 11.20. Szczegółowe okoliczności zajścia ustala policja. Obecnie wiadomo tyle, że osobowe Renault z niewyjaśnionych dotąd przyczyn uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku Volva 850.

- Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz udzielenia pomocy przedmedycznej poszkodowanym - relacjonują druhowie z OSP Chwaszczyno.

Na skutek obrażeń odniesionych w zdarzeniu do szpitala przetransportowano jedną osobę.

W akcji wzięła udział JRG Kartuzy, JRG Gdynia Wielki Kack, OSP Chwaszczyno, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.