Parkują na chodnikach i awanturują się z pieszymi

środa, 5 października 2016 r., 10:27
fot. nadesłane

Za sprawą naszych Czytelników po raz kolejny wracamy do tematu mistrzów parkowania. W tej odsłonie prezentujemy głównie kierowców parkujących na chodnikach. - Niektórzy wjeżdżają na chodnik, a jak człowiek nim idzie, to jeszcze się rzucają - oburza się nasza Czytelniczka.

Nasi Czytelnicy po raz kolejny udowadniają, że prawdziwych "mistrzów parkowania" można spotkać na każdej można spotkać na praktycznie każdej uliczce i parkingu. A o tym, że takie parkowanie utrudnia poruszania się zarówno pieszym, jak i kierowcom, świadczą często nadsyłane do naszej redakcji zdjęcia Czytelników, którzy chcą walczyć z takim zachowaniem.

W tej odsłonie przedstawiamy w głównej mierze parkujących swój pojazd na całej szerokości chodnika, skutecznie uniemożliwiając korzystanie z niego pieszym, a nawet awanturujących się z przechodniami, którzy idą chodnikiem.

- Chodząc codziennie z wnukami na spacery mamy do czynienia z mistrzami, naprawdę z mistrzami parkowania. Niektórzy kierowcy wjeżdżają na chodnik, a jak idzie nim człowiek, to jeszcze się rzucają - pisze zbulwersowana zachowaniem kierowców nasza Czytelniczka.

Zapraszamy więc do galerii i czekamy na kolejne zdjęcia przykładów pomysłowości kierowców.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.