Kartuzy-Prokowo. Czołówka Golfa i Volvo - dwie osoby poszkodowane

sobota, 8 października 2016 r., 14:14
fot. MSz

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku wypadku, do którego doszło na trasie Kartuzy-Prokowo. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło w sobotę o godzinie 13.25, na trasie łączącej Kartuzy z Prokowem.

- Kierujący Volkswagenem Golfem 20-letni mężczyzna na łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewy pas. Tam zderzył się z jadącym w kierunku Prokowa samochodem marki Volvo - informuje Magdalena Formela, p.o. rzecznika kartuskiej policji.

Jak dodaje, obaj kierowcy byli trzeźwi i posiadali uprawnienia.

Na skutek obrażeń odniesionych w wypadku do szpitala przetransportowano dwie osoby - kierowca golfa oraz pasażerka Volvo.

W akcji wzięła udział JRG Kartuzy, OSP Prokowo, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.