Ręboszewo. Passat uderzył w słup

niedziela, 9 października 2016 r., 06:31
fot. MSz

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku wypadku, do którego doszło we wczesnych godzinach porannych w Ręboszewie. Samochód osobowy uderzył tam w słup.

Zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 228 w Ręboszewie kartuska straż pożarna otrzymała w niedzielę o godzinie 4.45. Z relacji świadków wynika, ze jadący w kierunku Złotej Góry Volkswagen Passat z niewyjaśnionych dotąd przyczyn wypadł z drogi, po czym uderzył w słup.

Na skutek obrażeń odniesionych w wypadku do szpitala przetransportowano jedną osobę.

W akcji wzięła udział JRG Kartuzy, OSP Brodnica Górna, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.

Nie był to jedyny wypadek, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę. Tuż po północy na ulicy Kartuskiej w Sierakowicach samochód osobowy wypadł z drogi. W zdarzeniu została poszkodowana jedna osoba - przewieziono ją do szpitala.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.