Banino. Usiłowali okraść bankomat - poszukuje ich policja

poniedziałek, 10 października 2016 r., 13:20
Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne fot. internet/wikimedia.org

W niedzielną noc nieznani dotąd sprawcy dopuścili się próby włamania do bankomatu. Nie udało się im dostać do sejfu z pieniędzmi, a obecnie policja prowadzi działania zmierzające do ich ujęcia.

Około godziny 3. w nocy z niedzieli na poniedziałek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie od pracowników ochrony, dotyczącą tego, że w Baninie włączył się alarm w bankomacie.

- Natychmiast na miejsce zdarzenia skierowano policjantów, którzy ustalili, że doszło do usiłowania włamania, a w bankomacie były wyłamane drzwiczki. Kaseta z pieniędzmi natomiast została nienaruszona, a do kradzieży nie doszło - informuje Magdalena Formela, p.o. rzecznika kartuskiej policji.

Jak dodaje, policjanci na miejscu zdarzenia pracowali aż do godziny 9. rano. Przeprowadzono oględziny, zabezpieczono ślady, nagrania z monitoringu, sporządzono także dokumentację fotograficzną. Wszystko to ma doprowadzić do ujęcia niedoszłych sprawców włamania.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.