Milusińscy z przedszkola Kubuś Puchatek pasowani na przedszkolaków

środa, 12 października 2016 r., 12:03
fot. BK

W środowy poranek w kartuskim przedszkolu niepublicznym Kubuś Puchatek odbyło się wielkie święto. Na przedszkolaków pasowano milusińskich, którzy w tym roku rozpoczęli swoją przygodę w przedszkolu.

W tym roku do społeczności przedszkolnej dołączyło 60 dzieci. Na uroczystość, prócz rodziców przybył sam patron przedszkola - Kubuś Puchatek. Milusińscy najpierw zaprezentowali swoje talenty taneczne i wokalne, a następnie złożyli uroczyste ślubowanie. Obiecali, że będą pilnie się uczyć i grzecznie zachowywać.

Kubuś Puchatek pasował dzieci na przedszkolaków swoją chochlą od ukochanego miodku. Każdy przedszkolak otrzymał dyplom i upominek. Uroczystą przysięgę złożyli także rodzice, przyrzekali, że będą najlepszymi rodzicami na świecie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.