Koncert akcji Dwa Światy - Łzy i Hubert zagrali dla Kartuskiego Hospicjum Domowego

sobota, 15 października 2016 r., 21:53
fot. MD-Z

Zespół Łzy był gwiazdą pierwszego dnia akcji charytatywnej dedykowanej Kartuskiemu Hospicjum Domowemu. Mimo niezbyt dużej frekwencji autorzy takich hitów jak "Agnieszka", "Oczy szeroko zamknięte" czy "Narcyz" dali świetny, pełen energii koncert, a publiczność, która bawiąc się, pomagała zapamięta go na długo.

"Dwa Światy" to dwudniowa akcja charytatywna, którą już po raz trzeci zorganizowano w Kartuzach na rzecz Kartuskiego Hospicjum Domowego Caritas. Jej pierwszy dzień - w sobotnie popołudnie rozpoczęto wspólnym sadzeniem żonkili przy Kartuskim Centrum Kultury. W ten sposób zainaugurowano też akcję "Pola Nadziei".

Ci, którzy w sobotni wieczór odwiedzili KCK mieli okazję bawić się na dwóch świetnych koncertach - Huberta i Łez, a przy tym wesprzeć hospicjum. Hubert rozbujał publiczność rytmami reggae. Zespół Łzy z rockowym pazurem zagrał swoje największe hity i utwory z najnowszej płyty.

W niedzielę druga odsłona akcji. O godz. 19 w kościele św. Wojciecha na os. Wybickiego wystąpi Fisheclectic.

Całkowity dochód z cegiełek przeznaczony będzie na wsparcie działalności kartuskiego Hospicjum.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.