Grzybno. Uczniowie w podziękowaniu dla nauczycieli

poniedziałek, 17 października 2016 r., 09:21
fot. nadesłane

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Grzybnie odbyła się uroczysta akademia. W jej trakcie uczniowie podziękowali nauczycielom rajskimi nagrodami za trud wkładany w codzienne kształcenie dzieci.

"Czternastego października wpisujemy do dziennika dobre stopnie wszystkim, co pracują w szkole" - śpiewali uczniowie klasy III b podczas akademii z okazji Dnia Nauczyciela. W tym szczególnym dniu klasa III b postanowiła przyznać wszystkim nauczycielom, pani dyrektor oraz pracownikom szkoły "rajskie nagrody" - smaczne jabłuszka. Zebrani mogli nie tylko posłuchać humorystycznych piosenek, wierszyków i życzeń, ale także obejrzeć przygotowany przez uczniów taniec.

- Jeszcze raz dziękujemy wszystkim nauczycielom za cierpliwość oraz cenne rady i wskazówki przekazywane na co dzień - podkreślają uczniowie klasy III b wraz z wychowawcą Beatą Grand-Konkol.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.