W. Bonkowski o marszu równości: "To zboczeńcy, trzeba ich izolować"

wtorek, 18 października 2016 r., 12:24

"Pedałować, szybciej pedałować" "uchodźcy to was wszystkich w pień wyrżną" - między innymi takie hasła, eksponując je dodatkowo gestykulacją, wykrzykiwał senator Waldemar Bonkowski podczas marszu równości w stolicy Dolnego Śląska.- To jest zagrożenie. Nie można dewiacji promować jako normę. Dewiację trzeba leczyć, a zboczeńców trzeba izolować - podkreśla w rozmowie z nami senator Bonkowski.

Senator Prawa i Sprawiedliwości Waldemar Bonkowski stał się bohaterem filmiku z marszu równości - "Marsz Czerwonej Gangreny i KODerastów we Wrocławiu". Widać na nim, jak Waldemar Bonkowski wymownie gestykuluje i wykrzykuje "pedałować, szybciej pedałować" do uczestników manifestacji.

- Akurat byłem we Wrocławiu. Chciałem przejść przez ulicę i widzę, że przejście jest wstrzymane, bo przez miasto pedałują zboczeńcy. Stałem na przejściu i musiałem czekać, aż marsz przejdzie, więc werbalnie to skomentowałem. Przy okazji zaprotestowałem. Krzyczałem, żeby pedałowali szybciej, aby umożliwić innym przejście przez ulicę. Akurat skojarzenie jest jakie jest (śmiech). Jeśli ktoś idzie w obscenicznych strojach i wykonuje obsceniczne gesty i wykrzykuje wulgarne hasła, okrzyki przeciwko kościołowi i krzyczy, że księża to pedały, to ja do nich mówię, że widocznie byłeś z księdzem, że wiesz, że jest pedałem - mówi Waldemar Bonkowski.

- Pojawiały się też takie hasła, że "uchodźcy przybywajcie do Polski". Zapraszają uchodźców, więc skomentowałem to, że jak przyjdą do nas uchodźcy to ich wszystkich pierwszych wyrżną w pień. Tych wszystkich dewiantów. Nawet nie wiedzą na co się decydują. Kogo chcą ściągnąć do Polski - kontynuuje.

Zapytaliśmy więc naszego przedstawiciela w senacie, czy senatorowi wypada manifestować i wyrażać poglądy w ten sposób.

- Nie bardzo rozumiem. Czy ja się obscenicznie zachowywałem, czy ci ludzie, którzy tam szli? Zademonstrowałem tylko ruchami, że mają szybciej się poruszać. Senatorem się bywa, a jestem przecież wolnym Polakiem. To nie ja obscenicznie się zachowywałem. Trzeba było tam być i posłuchać, jakich oni słów, epitetów używali w kierunku kościoła. To jest ich chora dewiacja. Oni to robią wręcz nachalnie. Za kilka lat jeszcze dojdzie do takiej sytuacji, że to my heteroseksualni będziemy się ukrywać, bo będą mówili, że jesteśmy nienormalni, a oni są normalni. To idzie wszystko w złym kierunku - podkreśla senator PiSu.

Jego zdaniem, ktoś musi reagować, bo ludzie zamykają się w sobie, a milczenie jest przyzwoleniem na tego typu akcje.

- Człowiek, który milczy i nie reaguje jest współwinny. Nie dyskryminuję tych osób. Prywatnie, w sypialni mogą robić sobie co chcą, ale my heteroseksualni nie chodzimy po ulicach i nie zachowujemy się obscenicznie. Gdyby widziała Pani jak oni się zachowują, jakich słów używają. To jest zagrożenie. Nie można dewiacji promować jako normę. Dewiacja nigdy nie powinna być normą. Dewiację trzeba leczyć, a zboczeńców trzeba izolować. Nie ma co się uderzać w tzw. poprawność polityczną, czy jakąś tolerancję. To nie ma nic wspólnego z tolerancją. To jest po prostu zachowanie obsceniczne - akcentuje senator Bonkowski.

Uważa też, że większością ludzi uczestniczących w manifestacji steruje grupa lewaków, a homoseksualiści powinni udać się po poradę lekarską i się leczyć.

- Byli ludzie, którzy dali się wciągnąć. Wiele osób idzie poranionych. Nawet nie wiedzą w czym uczestniczą. Są poranieni. Albo byli odrzuceni albo mieli trudne dzieciństwo. Może w tym środowisku się odnaleźli. Ktoś nimi steruje, manipuluje. Wierzą w to co robią. Żyją w nieświadomości. Jest grupa, która robi to z premedytacją. Jest różny przekrój. Ludzie, którzy są chorzy mogą iść po poradę lekarską i się leczyć. Ktoś inny tym steruje. To lewactwo wykorzystuje tych biednych, poranionych, zagubionych ludzi, a oni dają się wciągać w tę grę - zaznacza.

- Niby Światowa Organizacja Zdrowia to zniosła i uważa, że to nie jest chorobą. Ale są jakieś normy społecznego współżycia i zachowania. Oni nie mogą dominować i nam narzucać swoich dewiacji, demoralizować nam młodzieży i społeczeństwa. Są bardzo hałaśliwi. Są sterowani przez światowe lewactwo i wykorzystywani - podsumowuje senator Bonkowski.

Filmik z marszu równości z udziałem senatora Waldemara Bonkowskiego można obejrzeć tutaj.

AL

Violka, póki co Bonkowski piętnuje propagowanie zboczeń co jest moim zdaniem czymś jak najbardziej wskazanym. To , że ty może jesteś na tyle "nowoczesna" i zboczenia są dla ciebie czymś normalnym znaczy tylko tyle, że nieźle i tobie klepki poprzestawiali w główce ;)
Predator   sobota, 22 października 2016 r., 16:43
Gejów najbardziej nienawidzą mężczyźni, którzy sami mają takie skłonności i boją się, że "się wyda". Na złodzieju czapka gore.
Marek Bałuta   sobota, 22 października 2016 r., 15:56
ale dosoliłaś Viola myślę że, jest to wyrażanie własnego zdania tak myślę.
Drab   sobota, 22 października 2016 r., 15:54
Zawsze mnie ciekawiło, dlaczego ci najgorliwsi katolicy, najbardziej zagorzali zwolennicy wiary... tak bardzo nienawidzą mniejszości, innych ras i wyznań? Jacy będą zdziwieni, gdy staną kiedyś przed obliczem Boga i się dowiedzą, że wszyscy byli dziećmi bożymi i każdego należało szanować. Upsss... a miała być aureola... .
violka1   piątek, 21 października 2016 r., 21:33
AGE , ty tak naprawdę? Czy jakieś dopalacze? A może jakieś asysty przy senatorze?? A może wskażesz te wspaniałości bo z wypowiedzi i zdjęć nic wspaniałego nie można dojrzeć ani usłyszeć. Pomazania też.
yogizkartuz   piątek, 21 października 2016 r., 00:07
Popieram.
Marek Bałuta   czwartek, 20 października 2016 r., 20:43
A ty dalej swoje pierdoły piszesz.Na czym polega jego wspaniałość?Na niczym.Znowu chcesz być wyrocznią i zastępować Boga.Udaj się do psychiatry !!!
Leonptak   czwartek, 20 października 2016 r., 16:47
To arcy bajki opowiada. Zdecyduj się na coś. A swoją drogą to senator swoim zachowaniem i wypowiedziami budzi wątpliwości co do swoich preferencji.
yogizkartuz   środa, 19 października 2016 r., 23:03
Nie ma żadnego lobby homoseksualnego. Kto twierdzi inaczej jest najprawdopodobniej masonem.
AgeKruger   środa, 19 października 2016 r., 20:02
Słuchając i oglądając tego jegomościa, można sądzić, że jest obe rańcem bożym. Bo jego wypowiedzi nie mają niczego wspólnego z ewangelią. Chyba, że w Kościerzynie obowiązuje jakaś lokalna wersja ewangelii?? Bo jego wypowiedzi dotyczą i odnoszą się także do części kleru. Przecież sam arcy HOZER mówi o lobby homoseksualnym w kościele a arcy chyba wie o czym mówi mając za przykład Wesołowskiego weselącego się na Dominikanie.
yogizkartuz   środa, 19 października 2016 r., 18:05