Wolontariusze z Chmielna włączyli się w akcję Pola Nadziei

środa, 19 października 2016 r., 14:04
fot. nadesłane/GOKSiR Chmielno

Gimnazjaliści z Chmielna włączyli się w pomoc Kartuskiemu Hospicjum Domowemu Caritas. W miniony weekend kwestowali na jego rzecz w ramach akcji "Pola Nadziei".

Młodzież z chmieleńskiego gimnazjum kwestowała w sobotę i niedzielę na terenie przykościelnym parafii pw. św. Piotra i Pawła w Chmielnie Wolontariusze rozdawali cebulki żonkili w zamian za ofiarowany datek.

W akcji ,,Pola Nadziei'' wzięło udział 30 wolontariuszy: Zuzia Bronk, Kuba Brylowski, Paulina Brzeska, Magda Elas, Karolina Elas-Necel, Kamila Gołąbek, Agata Gosz, Ola Jakubowska, Weronika Jank, Kasia Jankowska, Julia Kamińska, Paulina Kawka, Mateusz Kobierzyński, Julka Kostuch,Monika Łosińska, Klaudia Magulska, Iza Mielewczyk, Agnieszka Mikos, Kasia Miotk, Natalia Neumiler, Dagmara Puzdrowska, Julka Puzdrowska, Julka Ropela, Sandra Roszkowska, Julka Rutkowska, Karina Rychert, Błażej Szlagowski, Marysia Świątkowska, Wiktoria Wittke, Martyna Zdrojewska.

Dzięki wrażliwości tych młodych osób, życzliwości duszpasterzy i hojności parafian, także z Chmielna popłynęła pomoc materialna dla podopiecznych kartuskiego hospicjum.

nadesłane/GOKSiR Chmielno

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.