Zbliża się jubileusz ZSP w Somoninie - zobacz drugą część archiwalnych zdjęć

czwartek, 20 października 2016 r., 12:21
fot. nadesłane/ZSP Somonino

Za kilka tygodni Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie będzie świętował jubileusz swojego istnienia. Z tej okazji rozpoczęliśmy cykl poświęcony historii szkoły - prezentujemy archiwalne zdjęcia z kronik szkolnych. Zapraszamy do obejrzenia drugiej części galerii.

Mija 35 lat od kiedy w somonińskiej filii Technikum Rolniczego i ZSR w Przodkowie, dziś - Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Wybickiego w Somoninie rozbrzmiał pierwszy dzwonek. Uroczyste obchody jubileuszu zaplanowano na 8 grudnia.

Prezentujemy drugą część archiwalnych zdjęć z somonińskich kronik szkolnych. Ilustrują ważne wydarzenia z historii placówki oraz codzienne życie jej ówczesnych uczniów i pracowników. Historię szkoły oraz pierwszą galerię zdjęć można znaleźć tutaj.

W dalszym ciągu zapraszamy absolwentów, byłych pracowników szkoły do przesyłania swoich zdjęć z czasów szkolnych. Wspólnie stworzymy wirtualną galerię archiwalnych zdjęć ZSP. Zdjęcia można przesyłać na adres redakcja@kartuzy.info. Na fotografie czekamy do 30 października, utworzymy z nich kolejne galerie.

MD-Z


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.