Koszykówka. KS Bat Sierakowice z nieudanym rozpoczęciem sezonu III ligi mężczyzn

czwartek, 20 października 2016 r., 16:39
fot. nadesłane/KS BAT

Porażką z klubem SMS PZKosz Władysławowo rozpoczęli nowy sezon w III Lidze mężczyzn seniorzy klubu KS Bat Sierakowice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 68:82 z ekipą gości.

W minioną niedzielę seniorzy KS Bat Sierakowice w sali w Gimnazjum w Sierakowicach rozegrali mecz rozpoczynający nowy sezon w III lidze mężczyzn z ekipą SMS PZKosz Władysławowo. Inauguracyjne rozgrywka na własnym boisku zakończyła się porażką dla podopiecznych Dariuszka Kolki, ostatecznie zespół przegrał 68:82. Dla sierakowickiego zespołu punkty zdobywali: M. Kaliński (20 pkt.), Ł. Nieleszczuk (20 pkt.) oraz M. Wódecki (7 pkt.) Największą liczbę punktów dla drużyny SMS PZKosz Władysławowo zdobył K. Marckowski - 25 pkt.

- Dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie na mecz oraz zapraszamy na następny, który odbędzie się w następną niedzielę o godzinie 12.30 w Gimnazjum w Sierakowicach - mówi Łukasz Nieleszczuk.

nadesłane: KS Bat Sierakowice
oprac. MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.