Tuchlino. Gala Oscarowo-jabłkowa z okazji Dnia Edukacji Narodowej

czwartek, 20 października 2016 r., 16:45
fot. nadesłane/K. Myszk

Gala Oscarowo-jabłkowa - pod takim hasłem w Zespole Szkół w Tuchlinie odbyła się Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Cała uroczystość została przygotowana przez klasę III gimnazjum z pomocą opiekunów Samorządu Uczniowskiego.

W tym roku uczniowie postanowili podziękować nauczycielom w dość nietypowy sposób - przyznając im Oscary w różnych kategoriach między innymi.: kategoria baw się z nami laleczkami, skup, sprzedaż, Allegro.pl, Znawca tabliczki mnożenia czy też Znawca śrubki, wkrętki i pokrętki.

Każdy nauczyciel otrzymał dyplom oraz rumiane jabłuszko. Podziękowano również emerytowanym nauczycielom, którzy jak co roku przybyli do szkoły na zaproszenie uczniów.

Podczas Akademii przedstawiono również "Przepis na ucznia". Nie wystarczy samo chodzenie do szkoły, potrzebna jest jeszcze parę innych składników: nieco odwagi, spora dawka nieśmiałości, dodać wyobraźnię i wrażliwość, poczucie humoru ale także spryt, pomysłowość, umiejętność ściągania oraz dobry słuch i wzrok.

Po głośnym "Sto lat" odśpiewanym przez wszystkich uczniów głos zabrał dyrektor Zespołu Szkół, który podziękował nauczycielom za trud wkładany w nauczanie i wychowanie kolejnych pokoleń uczniów oraz za budowanie przyjaznej i miłej atmosfery w szkole. Po uroczystości nauczyciele udali się na poczęstunek przygotowany przez uczniów.

nadesłane: K. Myszk

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.