Kartuzy. Ukradł ubrania ze sklepu i uciekł - złapała go policja

piątek, 21 października 2016 r., 14:10
fot. internet/KPP Kartuzy

Policjanci postawili zarzuty 25-letniemu mężczyźnie, który w minioną środę z jednego ze sklepów odzieżowych w Kartuzach ukradł ubrania wartości blisko 900 złotych. Niebawem mężczyzna odpowie przed sądem. Za kradzież grozi mu kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

W minioną środę policjanci otrzymali zgłoszenie, o tym, że w jednym, ze sklepów w odzieżowych na terenie Kartuz doszło do kradzieży odzieży wartości prawie 900 złotych.

Sprawca wszedł do sklepu zabrał do przymierzalni rzeczy ubrał się w nie i wyszedł ze sklepu. Właściciele po chwili zorientowali się, ze doszło do kradzieży i wybiegli za sprawcą. W chwilę po kradzieży mężczyzna został ujęty, a następnie zatrzymany przez patrol policji. Sprawcą kradzieży okazał się 25-latek, który został doprowadzony do komendy i osadzony w policyjnym areszcie.

Skradzione rzeczy wróciły do właściciela, a śledczy przedstawili 25-latkowi zarzuty kradzieży. Niebawem mężczyzna odpowie przed sądem. Za kradzież grozi mu kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

internet: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.